1920x100 firma

Jestem z Wami od 2002 - Dziękuję!

"HAPPY ENGLISH" - Brygida Biedroń, działa dla Was od stycznia 2002 roku.  Prowadzę kursy grupowe i indywidualne dla osób pragnących nie tylko nauczyć się języka angielskiego, ale również chcących bliżej poznać kulturę i zwyczaje krajów anglojęzycznych. W większości bazuję na wiedzy i materiałach z takich mediów jak CNN, BBC i New York Times, ale korzystam też z wielu materiałów sprowadzanych specjalnie dla moich kursantów ze szkół na całym świecie oraz pisanych przeze mnie

Początki firmy "HAPPY ENGLISH"

Początki mojej firmy związane są z dogłębnym pragnieniem podzielenia się wiedzą z innymi, chęcią nauczenia ludzi języka angielskiego i poznania świata przez pryzmat tego języka. Dlatego staram się nie tylko uczyć języka angielskiego, ale i mówić o ważnych sprawach dotyczących nas wszystkich, bez względu na to, gdzie mieszkamy. "HAPPY ENGLISH" jest o ludziach i dla ludzi.

Kursy dla maturzystów a także FCE i TELC

Od wielu lat prowadzę kursy dla maturzystów i osób zdających egzaminy FCE lub TELC i mogę się pochwalić stuprocentową zdawalnością.
Posiadam międzynarodowy certyfikat nauczycielski CELTA, uprawniający mnie do nauczania w szkołach na całym świecie. Od wielu lat współpracowałam lub współpracuję z wieloma firmami i szkołami na terenie Oświęcimia i miast w Polsce i zagranicą. 


Współpracowałam też ze szkołą językową na Taiwanie, ucząc angielskeigo jako wolontariusz.

 

Tłumaczenia pisemne oraz ustne

"HAPPY ENGLISH" zajmuje się również pisemnymi tłumaczeniami ( nieprzysięgłymi), jak również tłumaczeniami dla grup odwiedzających Oświęcim i region. 

Coś więcej niż język

"HAPPY ENGLISH" to nie tylko język angielski, "HAPPY ENGLISH" to tolerancja, różnorodność i bycie otwartym  na innych.
Dlatego zapraszam do świata "HAPPY ENGLISH", gdzie nauka języka łączy się z miłą atmosferą i gdzie nikt nie czuje się wykluczony. Moja firma jest LGBTQ+ friendly. 

 

Każda osoba jest ważna

W Happy English każda osoba jest ważna. Każdy jest proszony o bycie osobą otwartą na problemy świata. Bazując na materiałach z CNN, BBC i innych znakomitych portali dziennikarskich, możemy pogłębiać znajomość języka angielskiego poprzez komentowanie wydarzeń dnia codziennego. Możemy omawiać bieżące sprawy i wydawać własne opinie na ich temat.

Dołącz więc do świata "HAPPY ENGLISH" i bądź częścią zespołu wspaniałych ludzi, którzy starają się zrobić COŚ dla świata.