1920x100 firma

   Witajcie, 

wakacje pędzą ku ich końcowi i trzeba zastanowić się nad rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

Kiedy go zacznę? - 18 września, sądzę, że jest to dobra data, wszyscy będą już wiedzieli na czym stoją i wszelkie zmiany nie będą potrzebne. Uwaga! W kwestii rozpisania planu zajęć, proszę o kontakt jak tylko będziecie mieć plany w szkołach. To dotyczy oczywiście młodzieży.

  Ja prowadzone są zajęcia? - Tak samo jak w zeszłym roku, dwa dni - wtorki i czwartki- lekcje stacjonarne, pozostałe dni - zajęcia online. Niestety, trzeba się liczyć z tym, że nie wszyscy będą mieli lekcje w godzinach przez nich preferowanych.

Ceny: - Tutaj postanawiam zrobić dłuższy wpis, celem wyjaśnienia.

Niestety, nie udało mi się starych cen utrzymać. Cały czas powiększająca się inflacja oraz wszelkie inne daniny, jakie są płacone przez nas wszystkich,  zapoznanie się z cenami innych lektorów i biorąc pod uwagę moje doświadczenie w nauczaniu, przekonało mnie do podwyższenia cen. Wszyscy wiemy na co idą nasze podatki, a ostatnio daniny te nazywane są " godnościowymi". Więc ja, po latach, chciałabym też tę godność finansową odzyskać. Nie należę do przedsiębiorców zarabiających kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie. Fakt, że jestem minimalistką nie może mieć przełożenia na to, że na swoje zainteresowania muszę korzystać z rezerwy finansowej, ciężko zapracowanej i oszczędzonej lata temu. Więc zwiększam, dość znacząco ceny lekcji. Oczywiście zaproponuję kilka zniżek dla uczniów współpracujących ze mną od roku, ale mimo wszystko ceny idą w górę. Ceny