1920x100 firma

Zbliża się początek nowego roku szkolnego, choć w Happy English, jak zawsze, nastąpi z opóźnieniem. W tym roku planuję ten moment na tydzień od 19go września.

Back to school quotes 2 2000 874d03c41931418e9bfd8d8551dc39fc

 

 

Co nowego?

1- Częściowo ulega zmianie forma zajęć, dwa dni w tygodniu, a będą to wtorki i czwartki, zajęcia będą się odbywać stacjonarnie. Nie jest to preferowana przeze mnie forma zajęć, ale w duchu konsensusu, idę Wam na rękę. 

2- Jeśli chodzi o cennik od nowego roku szkolnego, udało mi się utrzymać cenę zajęć grupowych, niestety cena zajęć indywidualnych będzie wyższa i wyniesie 80 złotych za 60 minut lub 70 złotych za 50 minut. Zawieszam zajęcia 45-miutowe.

3- Mam nadzieję, również, że podczas nadchodzących zajęć, to po stronie kursantów będzie leżała odpowiedzialność za pamiętanie o przygotowaniu się na zajęcia, odrobieniu zadań domowych i wszystkiego innego z czym kojarzymy naukę języka obcego. Jak często powtarzam, jeżeli kursant nie ma woli, ja nic z tym nie zrobię, szczególnie, że jak wiecie, jestem przeciwniczką zmuszania kogokolwiek do czegokolwiek. Mottem tego roku będzie " letting go" - " odpuszczanie" bo czyż możemy brać odpowiedzialność za to co robi druga osoba? Mam nadzieję, że wiecie o czym mówię.

4- bardzo ważną rzeczą również będzie to, że proszę osoby, które będą  przeziębione lub chore o nie przychodzenie na zajęcia lub noszenie maseczek, na zajęciach stacjonarnych. Nie możemy, tak jak to dawniej bywało, przychodzić zakatarzeni lub kaszlący i mieć nadzieję, że reszta grupy lub ja się nie zarazi. Mam nadzieję, że pandemia nas czegoś nauczyła.

5- jak zawsze, bardzo Was proszę o punktualne przychodzenie na zajęcia, stacjonarne, czy online.

Reszta zostaje jak zawsze, kochamy się, szanujemy się i jesteśmy the best! Do zobaczenia na zajęciach.